Popraw działanie mózgu oraz zmniejsz stres z Fosfatydyloseryną

Fosfatydyloseryna i kortyzol

Obecnie żyjemy w środowisku coraz bardziej stresogennym. Coraz częściej zmuszeni jesteśmy do pracy bardziej efektywnej, szybszej i intensywniejszej. W związku z tych przedstawię kolejny ciekawy suplement, który jest w pełni naturalny, a może być pomocny w naszym w życiu. Fosfatydyloseryna, bo o niej mowa – wpływa bardzo pozytywnie na centralny układ nerwowy poprawiając pracę mózgu. 


Podstawowe informacje o Fosfatydyloserynie.


Należy do fosfolipidów (te składają się z aminokwasów oraz lipidów) i bierze udział w  budowie oraz prawidłowym funkcjonowaniu błony komórkowej. Fosfatydyloseryna w momencie dostania się do krwi bardzo szybko przedostaje się do neuronów. Tam pomaga mózgowi w skutecznym metabolizowaniu glukozy, czyli uzyskiwaniu energii. Odpowiedni jej poziom wpływa na procesy uczenia się, kojarzenia oraz zapamiętywania. Dodatkowo suplementacja nią obniża poziom kortyzolu. 

Fosfatydyloseryna i wpływ na organizm.

Fosfatydyloseryna – pozytywny wpływ na organizm.


Korzyści płynące z suplementowania fostatydyloseryny (badania):

Podsumowanie.


Fosfatydyloseryna to suplement o ciekawym spektrum działania ukierunkowanym na pracę naszego mózgu. Oczywiście nie zrobi on za nas nie wiadomo jakiej roboty, ale z całą pewnością pomoże w trudach dnia codziennego.

W sklepie muscle zone zakupicie ją w dobrej cenie: 
Przy zamówieniu wpisując w pole rabat kod: ALBKOS dostaniecie 5% zniżki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *