Witaj serdecznie!
Myślisz, aby się wziąć za siebie, poprawić sylwetkę i stan zdrowia? Trafiłeś idealnie, ponieważ właśnie w tym mogę Ci pomóc. Trener personalny Warszawa - trener indywidualny, na którym możesz polegać! Gwarantuję rzetelne wsparcie z zakresu treningu i diety - pomogę Ci schudnąć, zbudować imponującą muskulaturę i poprawić stan zdrowia. Trener osobisty, którego szukasz to ważna sprawa, dlatego zachęcam byś przeczytał więcej na mój temat tutaj -> Dobry trener personalny Albert Kośmider. Zachęcam też do kontaktu - chętnie opowiem jak pracuję oraz wysłucham, jakiego wsparcia potrzebujesz.
Trener personalny Albert Kośmider

kom. 665 553 214
email. albert.kosmider@gmail.com
Zapraszam!

poniedziałek, 13 listopada 2017

Popraw działanie mózgu oraz zmniejsz stres z Fosfatydyloseryną

Fosfatydyloseryna i kortyzol

Obecnie żyjemy w środowisku coraz bardziej stresogennym. Coraz częściej zmuszeni jesteśmy do pracy bardziej efektywnej, szybszej i intensywniejszej. W związku z tych przedstawię kolejny ciekawy suplement, który jest w pełni naturalny, a może być pomocny w naszym w życiu. Fosfatydyloseryna, bo o niej mowa - wpływa bardzo pozytywnie na centralny układ nerwowy poprawiając pracę mózgu. 


Podstawowe informacje o Fosfatydyloserynie.


Należy do fosfolipidów (te składają się z aminokwasów oraz lipidów) i bierze udział w  budowie oraz prawidłowym funkcjonowaniu błony komórkowej. Fosfatydyloseryna w momencie dostania się do krwi bardzo szybko przedostaje się do neuronów. Tam pomaga mózgowi w skutecznym metabolizowaniu glukozy, czyli uzyskiwaniu energii. Odpowiedni jej poziom wpływa na procesy uczenia się, kojarzenia oraz zapamiętywania. Dodatkowo suplementacja nią obniża poziom kortyzolu. 

Fosfatydyloseryna i wpływ na organizm.

Fosfatydyloseryna - pozytywny wpływ na organizm.


Korzyści płynące z suplementowania fostatydyloseryny (badania):

Podsumowanie.


Fosfatydyloseryna to suplement o ciekawym spektrum działania ukierunkowanym na pracę naszego mózgu. Oczywiście nie zrobi on za nas nie wiadomo jakiej roboty, ale z całą pewnością pomoże w trudach dnia codziennego.

W sklepie muscle zone zakupicie ją w dobrej cenie: 
Przy zamówieniu wpisując w pole rabat kod: ALBKOS dostaniecie 5% zniżki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy Wasz komentarz jest dla mnie bardzo cenny. Jednakże bez zastanowienia usuwam wszelkie reklamy oraz spam.