Waldemar Nol – niesamowita forma na lata!

Waldemar Nol

Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam trochę zapomnianą postać z obszaru sportów sylwetkowych, która prezentuje niesamowitą formę pomimo upływu lat. Osobą tą jest Waldemar Nol, który w listopadzie tego roku skończy 65 lat.

Otóż większość osób wzoruje się sylwetkowo na Arnoldzie Schwarzeneggerze, Sylwestrze Stallone, Van Damme jako gwiazdach, które bronią się przed upływem czasu. Tymczasem od lat mamy Polaka, który jest niesamowicie skromną, pozytywną osobą oraz posiada świetną sprawność fizyczną oraz wygląd.
Waldemar Nol forma
W latach 1965-1968 Pan Waldemar  trenował podnoszenie ciężarów w klubie Narew Ostrołęka. Następnie przez 47 lat zajął się kulturystyką.

Był dziewięciokrotnym medalistą mistrzostw Polski, wielokrotnym reprezentantem kraju w mistrzostwach świata i Europy. Zdobył tytułu mistrza świata w roku 2004 oraz Europy w kategorii masters w 2005 oraz 2007 r. 

Waldemar Nol i Jay Cutler
Oto recepta Pana Waldemara na młodość – cytuję Jego słowa:
nie piję alkoholu, nie palę papierosów, staram się przestrzegać diety no i oczywiście przez te wszystkie lata systematycznie trenować. Nie ja pierwszy odkryłem i nie ja jeden jestem przykładem, że prowadzenie takiego właśnie, sportowego stylu życia przedłuża młodość, wiek sprawności oraz daje radość, witalność.źródło: http://www.kulturystyka.pl/artykul16/
Ja i Waldemar Nol
Osobiście miałem okazję kilka miesięcy temu poznać Pana Waldemara. Przyznam, iż odebrałem Go jako bardzo ciepłą i miłą postać.

Jeśli w jakimś stopniu temat Was zaciekawił to zapraszam na film.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “Waldemar Nol – niesamowita forma na lata!”